vrijdag 28 maart 2025

Retro

De retro challenge van Knutsels & Kadootjes stond nog op mijn lijstje. Alleen wist ik niet zo goed wat. Ik dacht aan een stempel die ik had en daar bleef het bij. Tot ik de Volkswagen bus tegen kwam. Nu nog een achtergrond, ik keek op internet en zag deze achtergrond als behang. 9 rondjes gestanst en doormidden gesneden, een deel van het behang als patroon gebruikt en het puzzelen en plakken kon beginnen. Een leuk werkje. Al is iets met blokjes en figuren ook echt wel wat voor mij. 
Tijdens het creatief café begonnen om de bus uit te stansen en daarna de kaart afgemaakt. 
In de jaren 70 had ik vooral oranje-groen en bruin op mijn kamer. Later kwam paars ook in de mode. Wim had zelfs een lange paarse jas. 
Love en peace de kreten uit de jaren 60-70 en het getal 71 in bruin op de kaart geplakt. Ik denk dat de kaart voor mijn man gaat worden die begin april 71 wordt.

Hier nog even de foto van het behang waardoor ik geïnspireerd werd.

Morgen ga ik met GerJanne naar de beurs in Nijkerk. We hebben er heel veel zin in en horen al van verschillende blogmaatjes dat ze ook komen. Ik ben van plan om morgen mij heldergroene blouse aan te doen, die is lekker opvallend. Om ongeveer 12.30u zitten we te lunchen in het eetgedeelte.                                       Brood gaat mee in de tas, want lang in de rij staan voor een hapje is jammer van de tijd. Dus wie weet ontmoeten wij elkaar dan.

Voor nu gauw aan de slag in huis en vanmiddag nog naar buiten!                                                                     Groetjes, Nelleke 




 

18 opmerkingen:

Marjolijn van Elsberg zei

Wat een leuke kaart is dit, en net als ik ook nog op de valreep!! . De beste inspiratie komt als je onder druk staat toch? Gezellig naar de beurs! Voor mij iets te ver maar wel een leuke beurs denk ik. Veel plezier alvast.

Trijntje zei

Wat heb je een mooie retrokaart met de leuke bus gemaakt. Zelf had Ik ook orange en bruin en paars op mijn kamer. Je hebt mooie gordijntjes en vlaggetjes in de bus gehangen…. Ziet er gezellig uit. De kerstkaarten van hieronder zijn ook erg mooi. Jullie maar veel plezier op de beurs. Ik ben er niet… ga morgen een paas stukje maken met oud college’s. Ook heel gezellig. Fijne dagen in Nijkerk. Groeten Trijntje

Kaartenkraam zei

Wat herkenbaar dit motief, op en top retro. Hele leuke kaart, de VW bus past er perfect bij.
Veel plezier morgen op de beurs!

groetjes van Ank

Angela zei

Je kaart is écht geweldig geworden Nelleke! Leuk om te zien hoe de herinneringen aan de jaren 60-70 naar boven borrelen bij de challenge van K&K. Ik heb ook een kaart van een VW-busje ingezonden.
Veel plezier in Nijkerk morgen..... zo leuk om te lezen hoe jij te herkennen bent; prachtig!
Geniet er van.... ik hoor later wel hoe het was.

Elizabeth zei

Nou, je zou niet zeggen dat aanvankelijk wat moeite had met deze opdracht.
Als het begin er maar is, denk ik altijd...
Je kaart is keileuk!

Lia zei

Dat is een echte retro kaart. Super! Veel plezier op de beurs (te ver weg voor mij...)
Lia xx

Marfien zei

Ja ja, dit zijn veel herinneringen op één kaart, wij hebben zelf zo'n busje gehad en ook oranje behang maar wel een ander motief :-)
Hoewel ik graag zou willen, ik kan niet naar Nijkerk. teveel moeite met lopen en last van mijn handen, helaas. Veel plezier gewenst

Martha zei

Prachtige retrokaart, Nelleke
En herkenbaar!
Oke das slim zo'n felle kleur blouse, wie weet zie ik jullie
Ik kom met de trein dus lekker relaxt reizen
Liefs Martha

Anita van Deur zei

Geweldig vind ik je kaart, dit behang hadden wij ook !! Veel plezier morgen.

Ingrid Reyners zei

oh wat een gave retrokaart heb je gemaakt Nelleke. Leuk dit achtergrond en het bijpassende busje. Heel veel plezier morgen op de beurs, goed dat je iets opvallends aan trekt, dan ben je zeker herkenbaar. Bedankt dat je meedoet bij K&K. groetjes Ingrid.

Scraptastisch zei

Dit heb je waanzinnig goed bedacht met de halve rondjes ... dit behang was er echt hè!
Heel tof retro kaartje met de vw bus er op, Wim gaat hem vast mooi vinden Nelleke!
Heel veel plezier morgen op de beurs!!!
xx Gerie

!neke zei

Heel gaaf !!!!
Ik had paars vilt in de hal, oranje vilt in de slaapkamer.....
Oranje pannen met bloemen erop.....

alma.heijenk@gmail.com zei

ik zag m gisteren al half af maar zo leuk geworden!!
groetjes Alma en tot morgen!

bolletjelucky.blogspot.com zei

Een hele gave retrokaart Nelleke, dat heb je heel mooi gemaakt.
Lieve groetjes Miranda

Sarah zei

Love this!!!! Zo zalig! Helemaal geweldig en leuk dat je je inspiratie laat zien. Je man gaat het enorm appreciëren!! Veel plezier op de beurs.

GerJanne zei

Hij is echt superleuk geworden! Geweldig, die foto van het behang! EN het busje, ja die is helemaal leuk voor Wim. Tot morgen!

Nancy zei

Hey Nelleke,
Geweldige kaart is het geworden, tof dat je dat behang vond als achtergrond.
Wij zijn er dit weekend niet bij in Nijkerk en nu ik lees dat jullie allemaal komen, vind ik het ook wel een beetje jammer... Geniet ervan!
Liefs,
Nancy

Dora zei

Oh wat een geweldige retro uitstraling. Mooi gemaakt. Veel plezier op de AS.