Een mooie gelegenheid om de kersenstans van MD die ik op de beurs kocht te gebruiken. Dit keer geen beterschapskaart, maar een verjaardags kaart voor mijn tante die deze week 85 wordt. Bij de stans zaten bloemen die ik erbij gebruikte, maar dat kan eigenlijk helemaal niet. Op dit moment bloeit onze kersenboom volop, en dan heb je natuurlijk geen kersen. Net zoals je, als je kersen hebt, er geen bloemen zijn. 🤪🤣 Maar ach, het staat mooi bij elkaar denk ik maar zo.
Verder spreekt de kaart voor zich, door het papier en sketch eenvoudig gehouden.
Challenges:
https://seizethebirthday.blogspot.com/: layer it
https://girlzcreativefunartofscrap.blogspot.com/: alles mag, designpapier
De onderste boom is de appelboom, die ook zo gaaf!
14 opmerkingen:
Dit is nou echt een kaart voor een 85 jarige.
Wat een mooi.
Komt zeker ook door het DP wat je gebruikt hebt, dat is zo goed gevonden bij de kersen.
Mooi hè, die bkoemen aan de bomen. Toen ik gisteren terug kwam van de camping zag ik ook dat onze peren boom bijna geëxplodeerd was, zoveel bloemen.
Ah, daar zijn de kersen, ze zijn mooi! Net als de kaart en de boom in jullie tuin, onvoorstelbaar dat die over 2 maanden vol met kersen hangt, tenminste, dat hoop je.
Fijne Paasdagen!
Zo leuk je kaartje. Echt tof.
Excuus dat ik niet eerder heb gereageerd, maar wim lag terug in het ziekenhuis.
Crea lieve Groetjes Claudia ❤️🦋❤️
Mijn FB pagina: Claudia's Kaartjes and more
Blog:Claudia's Kaartjes
Challenge blogs:
Girlz Creative Christmas (XMAS) 🎄
Girlz makes Guyz Cards (GMGC)🚗
Girlz creative crafts (GCC) 🌸
Creative sketchy girls (CSG) ❤️
Girlz Rebel Challenge (GRC) 🎈
Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) 🦋
Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) 🎉
Je voorbeeld kaart is weer prachtig Nelleke en je kersen zien er uit om op te eten!!! Jeminee wat zitten de fruitbomen vol met bloesem, dat wordt vast heel veel kersen eten!
Fijne paasdagen en alvast een goede reis.
xx Gerie
Wauw wat een gaaf kaartje, mooie stansje heb je gebruikt. Je fruit bomen zien er goed uit. Fijne Paasdagen.
Mooie kaart, de kersen zien er heel echt uit.
Prachtige bloesemfoto's ook, nog een paar maandjes dan is het oogsten!
groetjes van Ank
Prachtige felicitatiekaart, Nelleke
En o wat zijn de bloeiende kersenbomen mooi he, maar de appelbloesem wint het bij mij altijd!
Fijne Pasen, liefs Martha
Hele leuke kaart met de kersen en de bloesem. Op een kaartje kan alles!
Mooi papier heb je gebruikt. Past erg mooi bij de kleur van de kersen.
Mooie foto's van de bloesem.
Fijne Paasdagen.
Groetjes van Henriët
Fruitig kaartje voor je tante, leuk met deze kersen
Mooie boom, jammer dat het allemaal zo kort is om van te genieten, van mij mogen deze bomen langer bloeien . . .
prachtige bloesems, bij ons allemaal een slagje kleiner in de tuin, en geen kers maar appel en peer. prachtige schets en je maakte een mooie kaart
groetjes Alma
Het is een heel mooie kaart! En zo leuk dat het geen beterschapskaart is maar een verjaardagskaart! Ja die bloesems zijn zo prachtig! De kersenboom is een plaatje!!En de appelbloesem is ook zo mooi. Genieten wij ook van in onze tuin
I think your card is lovely but let's talk about those Cherry trees too. So envious to have those in your yard. Thanks for sharing both your card and your pics with us and thanks for playing at Seize the Birthday.
Een hele leuke kaart en wat een prachtige foto's van de bloesem bomen, ik hou hier zo van!
Groetjes Nicolette
Wat een super leuke fruitkaart. Echt prachtig gedaan.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Een reactie posten