Pagina's

maandag 7 juli 2025

Alsjeblieft een dank je wel

Een paar weken geleden werd ik winnaar bij DCL . Het was hun 400 e uitdaging en daarom kreeg ik een prijsje van Yvon. Afgelopen week lag het in de bus: mooie papiertjes, een stempel wat dots en stukje touw.
Ik had gelijk een idee om een kaartje te maken met de gekregen spulletjes. De stempel paste heel goed op het designpapier en het papier leende zich er uitstekend voor om er een mini slimme line kaart te maken. Er kwam een stempel op het blauwe en groene designpapier, en de afbeelding met een mini slim line stans gestanst. Daaronder kwam bijpassend lichtblauw en groen papier. Een standaard achterop, wat dots, toepasselijke tekst en een stukje touw om het af te maken. 
Deze kaart heb ik als bedankje naar Yvon gestuurd en ze deed  al een berichtje dat de kaart was overgekomen. Leuk kaartje om tussendoor te maken, en ondanks de hitte heb ik hier niet over hoeven te zweten.
De markt was gezellig, veel mensen gezien en gesproken.
Vandaag was een echte rustdag voor ons beiden. 
De schouder van Wim is nog erg gevoelig, dat zal nog wel een poosje zo blijven. Als hij maar niet boven zijn hoofd gaat werken dan gaat het aardig. We gaan het de komende weken wel zien hoe het gaat.
Straks ga ik naar GErJanne, waar we een  kletseldate met Angela hebben. Ik heb er weer zin in. Als wat stansen klaargelegd die ik heel lang heb, maar niet zo goed weet hoe te gebruiken. Gisteren al aardig mee aan het puzzelen geweest. Ik hoop dat we daar met z’n drieën uit komen. 
Challenges:
Groetjes, Nelleke 

16 opmerkingen:

  1. Hey Nelleke,
    Wat een super leuke kaart weer. Altijd leuk om even een bedankkaartje te sturen. Heel erg mooi.
    Veel plezier met Gerjanne en Angela :-)
    fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wat leuk dat je meteen een bedankje hebt gemaakt met de spullen die je kreeg.
    Fijne dag vandaag, jullie komen er vast wel uit met z'n drieën.
    Groetjes en liefs

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Wat ook leuk dat je meteen een bedankje hebt gemaakt met de spullen die je kreeg.
    En een fijne dag vandaag, jullie komen er vast wel uit met elkaar.
    Groetjes en liefs en sterkte voor Wim.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Ik ben drie keer opnieuw begonnen met dit berichtje en nu staat er nog "ook" in de eerste zin wat nergens op slaat. Nou ja, lees er maar over heen. Doei

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Wat een leuk idee, deze kaart. Ik weet nooit zo goed hoe ik zo'n tafereeltjes stempel kan verwerken, maar jij weet er wel raad mee.
    Mooi gemaakt hoor.
    Succes op de kletseldate, met z'n 3tjes moet het lukken om de stansjes te kunnen gebruiken toch?
    Is Wim zijn schouder niet stuk van binnen? Misschien toch even langs de dokter of het zkh voor een foto?

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Mooi gedaan Nelleke met de gewonnen spulletjes en altijd leuk om dan een bedank kaartje te sturen.
    Veel plezier weer met elkaar maar dat gaat zeker wel lukken!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Je hebt een hele mooie beanklasrt met de gewonnen spulletjes gemaakt. Veel knutselplezier straks. Wordt vast gezellig en jullie hebben vast weer leuke ideetjes. Groeten Trijntjec

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Mooi bedankkaartje, Nelleke
    Toevallig heb ik ook een bedankkaartje met deze tekst erop gemaakt
    Fijne knutsrl bij GerJanne, benieuwd wat jullie gaan maken
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Erg leuk gedaan deze kaart Nelleke, mooi geheel en de achtergrond doet het perfect bij de stempel. Plezier met GerJanne en Angelique! Ben benieuwd naar de stans!
    Groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Mooie kaart met de nieuwe spullen !!!!

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Leuke kaart Nelleke.
    Word altijd gewaardeerd een bedank kaartje.
    Groetjes Elle-Jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Een heel mooi landschapkaartje, de stempel past echt perfect op het papier.
    Jullie hebben vast een fijne date gehad. Ik ben wel benieuwd of jullie uit jullie stansen zijn gekomen, leuk idee!

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wat een super leuke kaart. En wat leuk dat de spulletjes van je gewonnen prijs zo mooi bij elkaar passen. Fijn om zulke kaartjes te kunnen maken op een warme dag!
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Wat een leuk tafereel is het zo! Heel mooi kaartje en een leuke tekst!
    De date was weer gezellig en wat hebben we gelachen! Jij nog het hardst, om jezelf!
    Ben benieuwd wat je erover gaat schrijven! Maar morgen eerst onze uitdaging van de kletseldate bij jou!

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Heel mooi bedankkaartje Nelleke....leuke prijs had je gewonnen!
    Groetjes Diny

    BeantwoordenVerwijderen
  16. Pretty thank you card. Love that you were able to use items you received as a prize to create it. It isn't exactly what I would call a clean and simple card. Our challenge is for clean and simple card. Thanks for joining us at Addicted to CAS.

    sue n.

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je reageerde op mijn bericht. Ik probeer ook bij jullie langs te komen.