maandag 15 september 2025

Great job

Ook vandaag weer een kaart uit concepten. 
Toe Lieke 2 jaar geleden een nieuwe baan kreeg na haar studie, moest daar wel een fles wijn met kaartje naar toe. Een traditie die we doen als 1 van onze kinderen een nieuwe baan krijgt.
Het kaartje is een verwijzing naar haar werk. Ze heeft een baan als beeldend vaktherapeut bij een GGZ instelling. Daar is ze vaak creatief bezig, maar voert ook vele gesprekken met haar cliënten, waarbij ze soms figuurlijk doorzagen. De basis is van haar zelf, 1 van haar vele achtergrondjes. Daarbij de figuurlijke bank met zaag. Dit alles gemat op zwart papier en op een label geplakt. 
Ik geniet van de kleuren, daar kon ik gisteren mijn hart aan ophalen. Het was gezellig op de markt. Niet heel erg druk aar liep goed door, en veel originele kraampjes gezien.
Challenges;
Een overzicht van onze kraam. De vaas met fel gekleurde bloemen zijn bijna allemaal verkocht.
Het weer was goed, soms was het onder de bomen wat fris. Leuk om toch wel veel bekenden tegen te komen omdat het in de gemeente Voorst was, waar ik zo’n 7,5 km vanaf woon. 
Een fijn dag vandaag en tot een volgende kaart.
Groet, Nelleke 


15 opmerkingen:

martina's kaartjes zei

een leuk kaartje heb je gemaakt
grtjs, martina

marja kenter zei

Ik vind het een mooie, kleurrijke "nadenk" kaart.
En wat een leuke traditie hebben jullie.
Ook voor jou een mooie dag en liefs

Creaellenknutselsite zei

wat een mooi label voor je dochter wat lopen de de kleuren op de achtergrond mooi in elkaar over, leuk de bank met de zaag zo op de voorgrond
wat een gezellige kraam hadden jullie
groetjes Ellen

Anita van Deur zei

Leuk kaartje gemaakt in prachtige kleuren. Je kraam zag leuk uit.

Trijntje zei

Leuke kaart voor Lieke. Je kraam ziet er mooi uit. Fijn dat jullie een gezellige dag hadden. Groeten Trijntje

Martha zei

Mooie kaart, Nelleke
Leuk dat de achtergrond van je dochter is, mooi beroep heeft zij!
Fijn dat de markt Leuk was en het weertje goed!
Liefs Martha

Henriët zei

Wat een mooie kaart voor Lieke. En wat leuk dat zij zelf de achtergrond maakte.
Jullie marktkraam ziet er mooi uit. Fijn dat de dag goed en gezellig verliep.
Groetjes van Henriët

Angélique zei

Wat een gave labelkaart, de kleurige achtergrond is hier heel mooi voor, haar werk is goed uitgebeeld.
Fijn dat je het weer naar je zin had op de markt, vooral voor jezelf, maar het zorgt ook voor een betere verkoop. Want laten we eerlijk zijn: als iemand chagrijnig achter de kraam staat loop je er snel voorbij.

GerJanne zei

Ach wat leuk! En wat al weer een poos geleden! grappig dat je een achtergrondje van Lieke zelf hebt gebruikt. En de zaag!! Wat goed gevonden.

Marfien zei

leuke kaart voor Lieke, gaaf idee met de zaag :-)

Marjan zei

Gave kaart en heel creatief, ook wb het idee en de combinatie met Liekes achtergrondje! Fijn dat die markt zo gezellig was ook.
Ik denk dat Nicole beslist of deze voldoet aan onze challenge, ik twijfel.
Maar superleuk dat je meedoet, Nelleke !

Nicole Parmentier zei

Ik vond het wel humor dat je het doorzagen wel heel letterlijk verbeeld hebt! De kleuren in het achtergrondje van Lieke zijn echt prachtig en de layout klopt zeker met de challenge. Dankjewel voor je bijdrage aan de lift Nelleke.

Dawn Phillips zei

What a lovely project. Thanks for joining us at The Alphabet Challenge. Love Dawn x

Tee zei

Great post! Love the meaning behind the making of this card, well done. Thank you for sharing with us @ The Alphabet Challenge.

Wendy Nicola Jackson zei

Oh that little saw die is so fun! Super make! Thanks for sharing your lovely make with us at Sweet Stampin' this week. Hugs, Wends xoxo Sweet Stampin' DT