Vandaag zien jullie de uitdaging van Aartje en mij. Aartje wilde graag een blokkaart zien met papier uit het pakket. Een leuke uitdaging, maar ik wilde hem combineren met een kaart voor Lieuwe die binnenkort jarig is. Dat koste wel even denkwerk, want ik wilde eigenlijk ook de voetbalschoen gebruiken omdat hij groot voetbalfan is. Ik begon met een kaart van 15x15. Vouwde het blok, en beklede het met blauw papier met friemeltje en groen papier uit het pakket. Ook op de schoen gebruikte ik hetzelfde papier.
Het blauwe papier kwam boven de schoen uit en eigenlijk vond ik dat niet zo mooi. Dus ik heb het weggeknipt en nu komt de schoen veel beter uit. Het grappige mannetje met ballonnen kreeg ik van Angela, en past wel bij Lieuwe. Daarbij komt zijn leeftijd, PSV badge, naam en slinger op de schoen. Een grote voetbal maakte ik vast met stevig plastic.
Op het blok maakte ik de tekst: jij bent jarig. En als laatste reeg ik een veter door de schoen.
Benieuwd wat
Aartje gemaakt heeft? Kijk dan vooral bij haar.
Challenges:
Wat een post lag er afgelopen week in de brievenbus. Een dikke dankjewel voor alle kaartjes. Ik probeer bij iedereen persoonlijk te bedanken. Hoor je niets, vraag gerust of de kaart is over gekomen.
De moederkoek heb ik niet gebakken. Het is een plaatkoek met havermout bruine suiker, boter en appelmengsel. Ik gebruikte het wel als woordgrap als Thomas in het ziekenhuis lag en naar huis mocht. Dat maakte ik moederkoek en zei: hier hebben jullie de moederkoek, ik neem het kind weer mee naar huis.
De reden dat ik niet bakte is dat we drukke dagen hebben gehad en zouden krijgen. En dan ga ik slechter slapen en …. Jullie kennen dat misschien wel.
Zaterdag spande de kroon. Met kinderen, kleinkinderen broer, zwager en 2 zussen hebben we het lange stuk van de rieten dak er af gehaald. Totaal wordt 3/4 deel vervangen.
Met de lunch waren we totaal met 13 personen. Wat is er gewerkt, wat hebben de kleinkinderen gesjouwd en gewerkt. Sjouwen met riet en klimmen op het dak. We hebben de dag afgesloten met een lekkere chinees en toen kwamen ook de anderen die overdag niet konden komen.
Zo heb ik dus mijn verjaardag gevierd met de kinderen en kleinkinderen dit jaar.
Wat waren we beiden avonds kapot.
Een mooie dag ondanks het harde werken en 14000 duizend stappen was het dat zeker waard.
En…..de nacht van zaterdag op zondag heb ik als een roos geslapen. En zondag echt weer bijgekomen. Ik wilde beginnen in een boek, maar daar kwam nog niet zoveel van. 💤
Wim, (de oudste 71) zat boven op het dak om de nok los te slaan. die moest er eerst af. Wat was iedereen zwart van al dat stof en het roet. Een douche deed wonderen daarna.
Deze week gaat de rest van het dak eraf, morgens vroeg beginnen en middags siësta, het is gewoon te warm.
Groetjes en hou het hoofd koel.
Nelleke