Hij bleef liggen omdat ik het lastig vond om te gebruiken, maar een paar weken geleden toch maar gestempeld en gekleurd. Ik stanste het met de bijbehorende stansen uit, maar daar werd het echt niet mooier van. Ik had echt het idee van als dat nog een kaart moet worden?
Dus alles heel dicht langs de rand geknipt en toen werd het beter. Het papier is van MD. Een sketch van Cheerful gebruikt. Daarbij veel effen papier gebruikt anders werd het te druk.
Eenmaal klaar viel het me nog een klein beetje mee hoe het geworden is. Misschien toch de tekst nog wat lichter maken as ik er nu naar kijk. De duifjes zijn natuurlijk ook heel goed ergens anders voor te gebruiken, moet ik dat maar onthouden.
Challenges:
Een fijne dag vandaag! Ik kijk uit naar het einde van de middag.
Groet, Nelleke
Mooi romantisch kaartje Nelleke
BeantwoordenVerwijderenMooi gemaakt!
Liefs Martha
Jij ook al een kaartje voor een gouden bruiloft Nelleke.....ik heb er meer gezien vandaag....haha!
BeantwoordenVerwijderenJe hebt er een hele leuk kaart van weten te maken hoor!
Groetjes Diny
Je hebt er een heel mooi kaartje van gemaakt Nelleke.
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend en liefs (is Wim al thuis?)
Mooi kaartje heb je gemaakt van je nieuwe stempel. Leuk dat de rozen van je krans terugkomen op het dp. Groetjes Mariƫtte
BeantwoordenVerwijderenMooi en romantisch en mooi alles bij elkaar gezocht! Ga even verder naar beneden scrollen, want zag je kaart voor de Lift. Fijn weekend!
BeantwoordenVerwijderenEen mooie romantisch aandoende kaart Nelleke. Dat de duifjes wat hoger liggen geeft een mooi effect vind ik. Ook de kaart voor GerJanne en Peter nog bewonderd, leuk zoals je die babyspulletjes op de postzegels verwerkt hebt.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Ja, ik begreep je worsteling met deze stempelset. Toch is het een heel mooi kaartje geworden!
BeantwoordenVerwijderen