woensdag 29 oktober 2025

Oranje en chocoladebruin.

Maandag ben ik er voor gaan zitten om kaartjes te maken voor het Kleurenkaartteam. Het werden er 3 en alledrie zijn het condoleance kaarten geworden.  2 gaan er gelijk naar dochter en schoonzoon en zijn ouders. Zijn opa is zaterdag op 104 jarige leeftijd overleden. Wat een leeftijd , maar ook wat een gemis als je je vader en opa zo lang bij je hebt. Ik vond dat ik voor condoleance kaarten best wel oranje kon gebruiken. Ik gebruikte 3 soorten oranjekleur die ook echt niet bij elkaar passen. Dat maakte dat ik dacht waar ben ik toch mee bezig. Ook de foto’s geven het niet helemaal goed weer. Bij deze gebruikte ik de mooie stans voor verticale lijnen die reepjes uitstanste. Daar achter kwam kraft en het geheel kwam op een witte basiskaart. De mooie vlinder gebruikt en het geeft zo een hele rustige sfeer weer. In werkelijkheid is het oranje iets lichter/zachter. 
Voor deze kaart gebruikte ik de streepjes stans horizontaal. Achter de streepjes kwam bruin papier en alles op een witte basiskaart. Daarop kwam een bloem die er al klaar lag. Een tekst gestempeld en wat sequens.
Het oranje wordt echt niet goed weer gegeven. Het is meer zoals het onderste deel. 
Op mijn bureau lag deze basiskaart, gemaakt met een stans van Nellie Snellen?  Voor het bruine papier gebruikte ik een schulpstans van MD, en later emboste ik dit met een embossingmal van MD. Daarop kwam een mooie bloem in bruin, oranje en wit. Een tekst en wat sequens om het af te maken.    
Zo, voorlopig de laatste oranje en bruine kaarten, er heel wat van laten zien de laatste dagen.                                                            Het is de bedoeling dat ik bij jullie kom kijken naar jullie creaties. Vanavond of op een ander moment. 
Vandaag volg ik een BHV training bij de kerk. Ik ben benieuwd wat we allemaal moeten doen, ik ga samen met Wim.
Groet, Nelleke 

18 opmerkingen:

GerJanne zei
Deze reactie is verwijderd door de auteur.
GerJanne zei

Ze zijn alle dre heel mooi. De bovenste twee zijn een mooie inspiratie voor me, want ik heb die stans ook en nog niet gebruikt.
En wat mooi hoe die stans van MD perfect past op die NS!
Heel gaaf kaartje.
Succes met de BHV TRAINING.
Ik hoorde uit betrouwbare bron dat het inclusief lunch is...

Creaellenknutselsite zei

wat een mooie stijlvolle kaartjes wat een mooi open gewerkt kader op de eerste 2 kaartjes.
succes met je BHV training
groetjes Ellen

Anita van Deur zei

Wauw prachtige kaarten Nelleke, ik heb de bovenste stans ook en nog niet gebruikt. Kunstig heb je de bloemen gemaakt. Succes vanmiddag.

Mariƫtte zei

Mooi kleurgebruik. Ik gebruik nooit die kleuren, maar misschien moet ik dat ook eens proberen. Die tweede kaart vind ik die bloemnstans erg mooi. Mooie serie kaarten. Groetjes Mariƫtte

Colien zei

Wat een mooie kaartjes in de KKT-kleurtjes van vandaag!
Stijlvolle troostkaartjes, heel sfeervol.
grtz Colien

marja kenter zei

Ik vind het drie mooie, heel aparte kaarten.
Mooie dag en liefs

Martha zei

Mooie kaarten Nelleke
In een bijzondere kleurenstelling, maar prachtig gecombineerd!
Liefs Martha

casa crea d' emilia zei

Hey Nelleke,
Wat een mooie kaarten. Ik vind condoleance kaarten kunnen best wel kleur gebruiken. Je hebt het heel mooi gedaan.
Fijne dag.

Lieve groetjes,
Emily

chantal zei

Hoe kom je erop. Ze zijn wel mooi en gewaagd vind ik. Je geeft me inspiratie
Liefs Chantal

!neke zei

Ze zijn top !!!!!

Nancy zei

Hey Nelleke,
Mooie kaarten werden het. Ik dacht het gisteren al dat je een dagje te vroeg was met het oranje, maar je hebt dus een hele voorraad gemaakt... Mooi zo... En uiteraard kunnen deze als rouwkaarten... Zal zeker in dank aanvaard worden.
Liefs,
Nancy

bolletjelucky.blogspot.com zei

Mooie kaarten Nelleke, zelf zou ik niet snel oranje pakken voor sterkte kaarten maar je kaarten op zich vind ik heel mooi in deze kleurencombinatie.
Lieve groetjes Miranda

Marfien zei

Mooie serie heb je gemaakt, het oranje kun je nu even wegleggen maar met het bruin mag je nog even verder . . .

Femminde zei

Wat een mooie serie is dit geworden. Jammer dat je het direct nodig had. Ik heb er ook een sterkte kaart van gemaakt.
Succes met je BHV.
Tot het volgende KKT!! (en vast al wel eerder)
Groeten van Femminde

Hobby Hoogland zei

Wat een prachtige kaartjes en de kleuren combinatie die prachtig bij elkaar passen.
Vind nr twee heel mooi gelukt.
Groetjes Marjan.

Sigrid1972 zei

Prachtige kaarten in dit mooie kleuren thema!!!
Groetjes, Sigrid

AngƩlique zei

Prachtige kaarten, oranje en bruin vormen een goed team, ook voor condoleancekaarten.
Was het leerzaam vandaag? Goed dat de kerk dat organiseert (of is dat alleen de locatie?).