woensdag 5 november 2025

Tekst in de hoofdrol

Een nieuwe uitdaging bij de Egel begint vandaag en de titel zegt al wat de uitdaging is. Tekst in de hoofdrol.
Van de zomer maakte ik een aantal basiskaarten van allemaal reepjes. De eersten plaatste ik al een poosje geleden, zie hier, nu maakte ik de anderen ook af. Dit is de eerste serie van 3. 
Op een  zwart oplegkaartje kwamen de reepjes met iets zwart er tussen. In het rood een grote tekst met for in grijs glinsterpapier. Op garen kwamen een paar kleine bloemen met een zilveren hart. Eerst had ik grijs gedaan maar dat werd veel te somber. Tot slot wat sequens.
Challenges:
Hier legde ik de reepjes in V vorm. Het aansluiten in het midden vond ik wat minder daarom kwam er een grote wolk in het rood om het te verbloemen. Het rode emboste ik met de hiep hiep hoera embossing mal. 1 van de eersten die ik had. Daarop in grote letters jarig, wat kleine bloemen en zwarte sequens. 
Challenges:

Op deze oplegvel zijn de reepjes nog weer anders gelegd. Ook hierop een grote rode tekst die ik dubbel stanste en weer andere kleine bloemen en ook weer zwarte sequens. 
Er zijn nog meer kaarten met deze reepjes gemaakt, die komen een andere keer. 
Dit is de prijs die de Egel beschikbaar stelt voor deze leuke challenge. 
Groetjes, Nelleke 

 

6 opmerkingen:

Angélique zei

Wat heb je de opdracht gaaf uitgewerkt! Door het rood springt de tekst er ontzettend uit, mooi.

Martha zei

Mooie serie felicitatiekaarten, Nelleke
Prachtig zoals de kleuren eruit springen!
Fijne dag liefs Martha

Daphne zei

Ooooh, wat leuk!
Reepjes, ik bewaar ze ook altijd (met als mijn moeder laat ik bij haar op het blog), maar gebruik ze te weinig. Deze serie van jou is zo leuk, het geeft inspiratie.
Wat mooi, dat knal rood erbij

Kaartenkraam zei

Geweldig zoals je dat gedaan hebt. De rode teksten springen er echt mooi uit!

groetjes van Ank

Anoniem zei

Wat een gave kaarten zijn dit geworden! De combi met zwart, wit en rood vind ik super!

Sigrid1972 zei

Het rood steekt zo mooi af op de strookjes achtergronden.... Heel gaaf!!!
Groetjes, Sigrid