Vorige week maakte ik nog een kaartje met papier uit het nieuwe blok van MD. Hierbij gebruikte ik de cirkelstans en knipte het overtollige wit en een cirkel weg. Deze vulde ik met stickers en stanstte nog een rietpluim uit. Dit alles kwam op een groene basiskaart. Een kaartje voor de voorraad die zijn weg vast wel gaat vinden.
Challenges:
Het bloemen rijgen was weer leuk. Het is echt wel bewerkelijk, elke bloem bestaat uit 16 delen die je moet vouwen en rijgen. Ik was er ongeveer 2 uur en heb 10 bloemen kunnen rijgen, en dan schijnt het dat ik het ook nog best wel snel werk. Het resultaat is zo gaaf, gisteren vouwde ik verschillende tinten rode bloemen.
Wat vandaag de dag gaat brengen? Eerst sporten en dan zie ik het wel.Fijne dag! Groet, Nelleke

2 opmerkingen:
Hey Nelleke,
Wat een super leuke beterschapskaart. Prachtig gedaan. Daar wordt iemand vast vrolijk van.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Nee maar, wat een gave kaart is dit! De lente spat er vanaf, maar ook die cirkels zo aan elkaar vind ik gaaf. En het papier, en de plaatjes en de kleuren..
Een reactie posten