maandag 30 maart 2026

Elk (jong) diertje zijn pleziertje

Vandaag begint de nieuwe uitdaging bij de  Crealadies. Het thema voor de komende maand is: elk (jong) diertje zijn pleziertje. Deze leuke biggetjes mochten eindelijk uit de verpakking om gekleurd en gestanst te worden. Met de bijpassende stansen heb ik ze uitgestanst. Het had nog wel wat voeten in de aarde. Ze lagen klaar toen er per ongeluk water over 1 van de biggetjes kwam. Gelukkig droogde het biggetje na het deppen van het water mooi op en zie je er niets meer van. 
Voor de Slimline kaart gebruikte ik rood basispapier, en groen en gestreept papier van SL, welke ik matte op wit papier. Daarop kwamen de biggetjes verhoogd op de kaart. Ook kregen enkele cupcakes een plekje op de kaart. De tekst is van Carlin Design, die gebruik ik graag. 
Challenges:
Met onze kleinzoon gaat het goed, hij mag vandaag naar huis. Ik dacht dat ze met z’n vijven fietsen, ze fietsen ze met z’n drieën naast elkaar. Dat is natuurlijk niet de bedoeling, maar ik blijf het vreemd vinden dat je niet in de gaten hebt dat je iemand geraakt hebt en je niets gehoord hebt.
Een fijne maandag, Groet, Nelleke 




 

27 opmerkingen:

Daphne zei

Dit is een hele "blije" kaart.
Kijk dat ene biggetje eens swingen, hihi.
Leuk hoor.
Fijn dat jullie kleinzoon zo snel naar huis mag/kan.

Ellen zei

Je kaart is superleuk Nelleke en de varkentjes vinden hun plekje erop ook leuk want ze zijn vrolijk haha!
Wat fijn dat jullie kleinzoon al weer zo snel naar huis mag en dat het goed met hem gaat. Nu snel goed herstellen!
Groetjes Ellen

Diny zei

Wat een gaaf kaartje Nelleke....heel leuk gedaan met de varkentjes!
Wat ontzettend sneu voor je kleinzoon....hopelijk knapt hij snel op....veel sterkte!
Groetjes Diny

Angélique zei

Ik vind je kaart superleuk, zo vrolijk en de biggetjes zijn heel mooi gekleurd. Het is een heel feestelijk geheel.
Zo fijn dat het goed gaat met Lieuwe!

Elle-Jeanne zei

Super leuke kaart voor de nieuwe challenge Nelleke.
Groetjes Elle-Jeanne

Martha zei

Ah kijk ze nou blij zijn die biggetjes,
Richard is helemaal verliefd op jouw biggetjes, Nelleke
Ik moest het speciaal vermelden...
Hele leuk vrolijke kaart!
Fijn dat je kleinzoon weer naar huis mag en nu maar herstellen!
Liefs Martha

Creaellenknutselsite zei

wat een mooi kaartje met de schattige varkentjes
groetjes Ellen

Nicolette zei

Een heel vrolijk kaartje met de leuke biggetjes.
En fijn dat je kleinzoon weer naar huis mag.
Groetjes Nicolette

Sigrid1972 zei

Een top kaart met die leuke biggetjes en die ene die water over zich heen heeft gekregen is in ieder geval heel schoon...hihi Wat een verhaal van je kleinzoon. Hopelijk herstelt hij goed!!!
Groetjes, Sigrid

Nancy zei

Hey Nelleke,
Wat een vrolijke varkentjeskaart! Leuke kleuren heb je gebruikt.
De kaart voor Wim zou bij mijn Walter ook in de smaak vallen, hij is ook klusser en ik maak ook regelmatig zo'n kaarten voor hem. En de kaart voor Thijs is ook erg mooi geworden.
Fijn dat de kleinzoon terug naar huis mag, hopelijk heeft hij geen blijvende schade...
Liefs,
Nancy

Anita van Deur zei

Enig kaartje met deze biggetjes. Fijn dat je kleinzoon naar huis mocht.

De Breimeisjes zei

Die feestvarkentjes hebben absoluut plezier!

Trijntje zei

Supermooie kaart heb je met de enige feestvarkentjes gemaakt Nelleke. Groeten Trijntje

Kaartenkraam zei

Leuke feestvarkentjes, mooi die gestreepte vakjes in dezelfde kleur als de achtergrond.
Och arme kleinzoon van je, hopelijk herstelt hij snel!

groetjes van Ank

Femminde zei

Wat een gave feestvarkens!! En wat fijn dat het goed is afgelopen met je kleinzoon. Al zal hij wel weer moeten revalideren en herstellen. Beterschap voor hem.
Fijne dag verder!!
Groeten van Femminde

bolletjelucky.blogspot.com zei

Heel vrolijk die leuke feestvarkentjes Nelleke. Een gezellige kaart.
Lieve groetjes Miranda

Henriët zei

Super leuke kaart. Heel mooi met de rode en groene achtergrond bij de roze varkentjes. Een vrolijk geheel.
Fijn dat jullie kleinzoon weer naar huis mag. Nu maar snel herstellen!
Groetjes van Henriët

Colien zei

Leuke challenge en je voorbeeldkaart is erg mooi!
Fijn dat het met jullie kleinzoon de goede kant op gaat, hopelijk herstelt hij goed.
grtz Colien

Johanna zei

Those little pigs look so happy and it is a cute nicely designed card. thanks for sharing at cardz 4 galz

casa crea d' emilia zei

Hey Nelleke,
Wat een super leuke kaart. Gezellig met de schattige varkentjes. Heel erg mooi gedaan.
Fijne dag.

Lieve groetjes,
Emily

Elizabeth zei

Daar word je toch helemaal vrolijk van... ik houd van varkentjes. Je hebt een prachtige kaart gemaakt voor dit thema!

Billie A zei

Cute card and cute little piggies. Thanks for sharing over at Crafty Gals Corner, Crafty Catz, Cardz 4 Galz

Marfien zei

vrolijke voorbeeldkaart heb je gemaakt en de kaart voor Wim is lekker stoer met zulk mooi gereedschap

Kate zei

So cute!

Thanks for joining us for our “It’s Still Rock and Roll to Me” (vintage/retro) challenge at Little Red Wagon this week! We’re delighted that you chose to play along!

Kate
Small Bits of Paper

Sue Jackson zei

How absolutely adorable! Love those pigs! Your color combination is unexpectedly gorgeous! Thank you for joining us at C4G! I hope to see you in the gallery for our next challenge. Sue - DT

Sandra1968 zei

Wat een superleuke en vrolijke kaart! En ook erg mooi ingekleurd.
Bedankt voor het meedoen aan de challenge van Kleuren met Potloden.

Billie A zei

Sweet cute card. So glad you shared over at Crafty Catz, Crafty Gals Corner, Cardz 4 Galz