Pagina's

vrijdag 1 mei 2026

In de vakantie jarig

Gistermorgen en woensdagmiddag heerlijk aan het freubelen geweest, lekker op mijn gemakkie nieuwe dingen uitproberen. Het fijne op de ochtend op mijn kamer is dat ik daar dan zon heb. Buiten nog te fris maar daar schijnt de zon dan zo lekker door de ramen.
Vorig jaar kreeg ik van Irene deze stans, zij deed ze weg. Hij lag er nog steeds en daar ben ik gistermorgen mee bezig geweest. Even puzzelen hoe en wat maar eenmaal bezig werd het allemaal wel duidelijk. Even opletten hoe de volgorde van plakken is, maar ook dat is gelukt. Achteraf, dat heb ik meestal, had ik de lucht blauw moeten doen en de wolkjes wit, maar zo kan het ook.  
Omdat ik de kaart wat te rustig vond, heb ik een rood lintje opgezocht, heel oud, het was met een plakstrip, maar die werkte niet meer. 
De kaart is voor een vriendin, zij is de volgende maand jarig en dan zijn ze op vakantie. 
Challenges:
https://themaleroomchallengeblog.blogspot.com/: vervoer
Genieten jullie ook zo van het weer? Hier wel. Straks komt onze kleinzoon, en dan gaan we vast wel met hem naar buiten.
Groet, Nelleke 

 

15 opmerkingen:

  1. wat een mooi kaartje met de leuke malletjes, leuke de lintrandjes erbij
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Hele mooie kaart met deze leuke mallen. Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Super leuk kaartje ook met een witte lucht past goed bij de sneeuw op de bergen.

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Such an adorable little scene! I'd love to be camping by those mountains. :)

    Thanks for joining us at Little Red Wagon for our "New York State of Mind" (urban scenes, cityscapes, travel, etc.) challenge this week!

    Kate
    Small Bits of Paper

    BeantwoordenVerwijderen
  5. This card is adorable! I love the little scene you've created with all the different dies. The colors are super fun and perfect for a birthday card. Thanks for playing along with The Paper Players!

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Wat leuk! Een vakantie tafereeltje, hoe toepasselijk! EN van Irene....was dat bij het Creatief café, toen ik wat later kwam?

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat leuk om deze te geven aan een vriendin die jarig is en dan op vakantie is, past perfect.
    Ja nou, wij genieten volop van het mooie weer. Zijn al de hele tijd bij onze Stacaravan, het is hier heerlijk.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. wat een leuk kaartje maakte je, mooi geheel.
    groetjes Alma, en ja heerlijk genieten van het weer.

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Hele leuke kaart Nelleke. Die stans is top. Hier geniet ik ook van het mooie weer!!!
    Groetjes en een fijn weeknd, Sigrid

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Wat een leuke kaart, volgens mij heb ik deze stans ook nog. Heerlijk dat je zo aan het genieten bent Nelleke , leuk om te lezen. Hier wordt ook van het mooie weer genoten, lekker lezen en puzzelen in de tuin.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Erg leuk tafereeltje maakte je met deze leuke stansjes. En toepasselijk voor de ontvanger!
    Groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Wat een geweldige kaart Nelleke. Echt prachtig gedaan. Heel erg toepasselijk ook. Mooi gemaakt.
    Fijne dag.

    Lieve groetjes,
    Emily

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Mooi kaartje Nelleke
    Dat heb je mooi in elkaar gepuzzeld
    Liefs Martha

    BeantwoordenVerwijderen
  14. This is SO FUN!! I love the little scene you created with those fabulous die cuts. Adorable card. Thank you for playing with us this round at Cupcake Inspirations Challenge.

    Nora
    DT Member
    Cupcake Inspirations Challenge

    BeantwoordenVerwijderen
  15. Fabulous design and what a great scene!

    Thanks for joining us at Cupcake Inspirations.

    Helen x
    DT

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je reageerde op mijn bericht. Ik probeer ook bij jullie langs te komen.