zaterdag 29 augustus 2026

Uitdaging met Aartje 36

Vandaag laten Aartje en ik weer onze kaarten zien. Aartje bedacht de uitdaging. Ze wilde reepjes op de kaart zien. Daarbij moest het papier uit het pakket komen. Iets anders mocht erbij maar was niet perse noodzakelijk. Ze stuurde als inspiratie wat voorbeelden mee. 
Daar kon ik wel wat mee, een kolfje naar mijn hand. Ik maakte 2 kaarten.
De eerste kaart sneed ik reepjes van 1,25 cm dat is een 1/2 inch. Er zaten genoeg restjes al in het pakket en die heb ik gebruikt. De reepjes plakte ik op een wit oplegvel met steeds iets wits er tussen. Dit kwam op een roestbruine basis kaart. Daarop kwam een cirkel die ik vorig jaar kreeg. En daarop kwam een bloem met wat blaadjes. Een dubbele tekst en wat sequens om het af te maken. 
Er waren nog wat reepjes over die 1,25 cm waren maar ook wat dunnere reepjes. Die kwamen op deze kaart. Nu plakte ik de reepjes tegen elkaar aan. Daarop kwam dezelfde bloem in andere kleuren. Beterschap als tekst en verder nog wat sequens. Zelf vind ik de eerste het mooiste, deze is wat drukker. 
Het was erg leuk om deze kaarten te maken. Voor de komende maand heb ik ook al wat bedacht voor Aartje en dat krijgt ze nog te horen. Kijken jullie bij haar wat zij  gemaakt heeft?
Een fijne dag vandaag.
Wij hebben vanmiddag eerst de opening van de vernieuwd Brinkgebouwen waar Thomas werkt. We hebben het al gezien en het is prachtig geworden! Heel fijn is dat er klimaat beheersing is, dus met de hitte van afgelopen zomer is het er heerlijk toeven. Het wordt ook heel professioneel: hij krijgt werkshirts die hij aandoet en zonodig ook een schort.
Daarna gaan we naar de verjaardag van kleinzoon Hugo, alles ingepakt en klaar om te gaan.
Groet, Nelleke 



 

1 opmerking:

Henriët zei

Mooie kaarten maakte je met de strookjes. Leuk met het wit er tussen bij de bovenste.
Fijne dag vandaag!
Groetjes van Henriët