woensdag 28 oktober 2026

Kleurenkaarteam

Koper en Kerstgroen zijn de kleuren die Martina bedacht voor deze kleurenkaarteamdag. Mooie en toch wel moeilijke kleuren. Dit omdat ik heel weinig in koperkleur heb. Maar dat is geen reden om niet mee te doen. Juist met beperkte middelen is de uitdaging het grootst. 
In een la vond ik een beetje dun koperkleurig papier en een stukje heel glimmend papier. Dat laatste heb ik geprobeerd maar dat was het helemaal niet dus die verdween in de prullenbak. Voor deze eerste kaart kwam er dit koperkleurig papier achter de stans van Craft addiction. Maar eerst gebruikte ik het mooie papier voor de basis en de opleg emboste ik. 
Daarop kwam dus cirkel en 3 takjes groen. Voor de tekst maakte ik het papier steviger om er iets onder te plakken en zo stanste ik sterkte uit. Dit kwam op de kaart met 2 ienemienie sterren. 
Challenges:

De basis is van deze 2e kaart hetzelfde. Nu gebruikte ik een grotere stans van Craft Addiction en plakte hier ook het koperkleurig papier achter. Dat heeft een reden. In de embossing mal zit een vierkant welke niet geembost wordt. De cirkel plakte ik zo dat dit verbloemd wordt. Met een andere bloem maakte ik de kaart op dezelfde manier af.
Dit zijn weer 2 kaartjes voor de bestelling van mijn zus, die wilde graag condoleance kaarten.
Kijken jullie bij Martina en de andere deelnemers wat ze gemaakt hebben?
Ik heb een leuke en volle dag. Vandaag volg ik eerst een BHV training en vanavond ga ik met 2 zussen naar Stef Bos. Zus 3 kan helaas niet mee, die is gevallen en heeft een lichte hersenschudding. 
Een fijne dag en tot morgen dan ben ik er weer met een kerstkaart.
Groet, Nelleke 

 

Geen opmerkingen: