Een paar weken geleden kwam ik deze geborduurde randen tegen, die ik een paar jaar geleden borduurde tijdens een vakantie. Ze lagen er nog steeds om verwerkt te worden op een kaart.
Eerlijk gezegd wist ik het eigenlijk niet zo goed wat er mee te doen, ondanks dat ik de kleuren heel mooi vond. Uiteindelijk maakte ik er 3 mini Slimline kaarten van, zodat alle aandacht naar de randen gaat. De rand matte ik op roze papier. Een tekststans met kerstbomen kwam onder de rand en in het roze fijne kerst.
Tot slot nog wat kleine sterretjes.
Deze rand matte ik op wit en roze papier, en deze kwam op groen papier terwijl de basis donker rood is.
Hier alleen fijne kerst en 2 sterren opgedaan.
Voor deze kaart heb ik een andere mini slimeline stans gebruikt. De rand gemat op donkergroen en roze. Weer de tekststans gebruikt en donkerrode tekst en een paar sterren.
Challenges:
https://52weekstochristmas.blogspot.com/: wekelijkse kaart
Gisteren genoten van het mooie weer. Dat is vandaag wel anders maar hoort bij deze tijd van het jaar.
Vandaag kerstkaarten donderdag. Ik heb gisteren de kerstspullen voor het huisje tevoorschijn gehaald.
Schoondochter die in de kringloop werkt zei dat er nu al veel vraag naar is. Dus daar wil ik mij de komende dagen ook op richten zodat ik er iedere keer er wat in kan zetten.
Dag! Groet, Nelleke



17 opmerkingen:
mooie slimline kaarten gemaakt Nelleke..........gr karin
oh, deze zijn mooi geworden ! wow, leuke kleurencombo
grtjs, martina
Ha, je brengt me op een idee... Laat ik nu ook nog van die borduursels hebben liggen, maar dan een hert voor een slee...
Je hebt er leuke kaarten van gemaakt!
3 hele leuke en mooie kaarten met deze randen!
wat een mooie serie kaartje met de leuke geborduurde randjes
groetjes Ellen
Te mooi om niet te gebruiken, je kaartjes ermee zijn gaaf Nelleke en leuk allemaal anders! Zie ook een mooie kaart hieronder, ga even kijken.
Leuke slumline kerstkaartjes, Nelleke
Mooi met dat borduursel
Liefs Martha
Hey Nelleke,
Je hebt de gemaakte randen erg creatief verwerkt. Het werden 3 geslaagde kaartjes;
Liefs,
Nancy
Mooie geborduurde randjes en inderdaad zonde om niet te gebruiken. Zo heb je 3 leuke originele kerstkaarten erbij Nelleke.
Gezellig je weer te zien bij 52 WTC.
Lieve groetjes Miranda dt 52 WTC
Leuke geborduurde randjes. Met Mooie kleurtjes heb je op de kaarten. Groeten Trijntje
Leuk idee om slimline kaarten te maken met die mooie geborduurde randen, Nelleke! Zo krijgen ze de aandacht die ze verdienen.
Gezellig dat je weer meedoet met 52WTC.
Groetjes
Jantine DT 52WTC
Mooi kerstkaartjes met de geborduurde randj3s Nelleke.
Groetjes Elle-Jeanne
Mooie kaarten, heel mooie geborduurde randen, die staan echt centraal op de kaarten. De tekst maakt het af.
O echt, nu al vraag naar kerstspullen? Kerstknutselspullen snap ik, daar heb je tijd voor nodig om iets te knutselen, maar versiering, daar denk ik nog niet over.
Leuke serie kaarten met de geborduurde randjes.
Groetjes van Henriët
Hartstikke leuk gebruik gemaakt van die mooie randen, de kaarten zijn tof!
groetjes van Ank
Wat geeft het een ander effect als je andere kleuren gebruikt en de richting verandert. Heel leuk te zien. Het zijn mooie kaarten geworden en in 1 keer drie erbij!
Hey Nelleke,
Wat een super leuke kaartjes. De geborduurde randjes zijn zo leuk. Echt prachtig gedaan.
Fijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Een reactie posten